fbpx

O Nas

PHU GROT  to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej działająca na rynku lokalnym od 1998 roku. W wyniku dynamicznego rozwoju firmy wyodrębniono kilka profili działalności:

– market budowlany Mrówka - detaliczna i hurtową sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych.

– Salon okien i drzwi - sprzedaż i montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

– Olszewski Development - budowa i sprzedaż lokali mieszkalnych, kompleksowa realizacja inwestycji celów publicznych, a także dla inwestorów indywidualnych.

– Kamieniarstwo - nagrobki, wyroby wykończeniowe, kamienne.

 Firma dysponuje zapleczem logistycznym o łącznej powierzchni ok. 12 tys. m2, oraz magazynami o powierzchni 2000m2. Posiada własną flotę aut dostawczych i ciężarowych oraz sprzętu budowlanego

 Od 2007 roku firma jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane – największej i najszybciej rozwijającej się sieci hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce, co umożliwia dostęp do szerokiego asortymentu i daje naszym klientom gwarancje najniższych cen.

 W celu zapewnienia kompleksowych usług w 2010 roku został otwarty Market Budowlany PSB MRÓWKA w Piszu o łącznej powierzchni 3100 m2, gdzie pomagamy realizować inwestycje budowlane począwszy od zakupu materiałów budowlanych, transport, usługi budowlanej, bądź wykończeniowej po zakup wyposażenia wnętrz i ogrodów.