fbpx
Mieszkania Lidzbark Warmiński

Mieszkania Lidzbark Warmiński

Na sprzedaż

od 4 790 zł/m2

  • lw_w2
  • lw_w1
  • lw_w3
  • lw_w4
  • lw_w5
  • lw_w6
  • lw_w7

Numer oferty :

 Lidzbark Warmiński

Opis

Mieszkania Lidzbark Warmiński

Osiedle „Warmia Park”

W pobliżu ulicy Jarosława Dąbrowskiego w Lidzbarku Warmińskim powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle „Warmia Park”.  Będzie to nowoczesne osiedle o dopracowanej architekturze, które idealnie wkomponuje się w otoczenie i stworzy komfortowe miejsce do życia dla przyszłych mieszkańców.

Prace przy budowie osiedla zostaną podzielone na trzy etapy. W pierwszym etapie zaprojektowano trzy budynki. Początkowo powstanie jeden czterokondygnacyjny budynek, a następnie dwa kolejne. W budynku nr 1 zaprojektowano 20 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. W jego obrębie znajdą się lokale dwu- i trzy- pokojowe o metrażach od 51,50 do 69,00 m2. Wszystkie mieszkania powstały w trosce o łatwą aranżację wnętrz i zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Architekci zadbali również o ogólnodostępne i wydzielone miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym na terenie inwestycji oraz cztery garaże na poziomie -1. Do każdego lokalu mieszkalnego przydzielone zostaną komórki lokatorskie. Inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, szerokie ciągi piesze i cichobieżna wygodna winda zapewnią komfort wszystkim mieszkańcom.

Budynki o prostych kształtach utrzymane będą w stonowanej kolorystyce elewacji, w dwóch najmodniejszych barwach- bieli i szarości. Przestrzeń pomiędzy nimi wypełnią trawniki, chodniki i estetyczne kompozycje roślinne. Inwestycję dopełni nowoczesny plac zabaw, z którego z pewnością ucieszą się najmłodsi mieszkańcy. Cały teren osiedla zyska spójny, nowoczesny i elegancki charakter.


Wizualizacja osiedla mieszkaniowego „Warmia Park”


Garaż 124,51 m2Sprzedane
Garaż 219,46 m2Sprzedane
Garaż 320,04 m2Sprzedane
Garaż 424,59 m2Sprzedane

Zagospodarowanie terenu Etap I

Schematy

Lokalizacja